SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Såsslev 6721101
nr 672 1101
Såsslev
silver med trähandtag. stämplar. ESH, Eric Söderholm, Härnösand, 1862. Skador
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 december 2010
kl 18:46:07
21/11 23:10:05
6 dec
Silver
Läs mer om Silver